Tips voor het voorbereiden van je haar

Ochtend, Meisje, Mooi, Vrouwelijkheid

Het uiterlijk van het haar veranderen is inderdaad een uitdaging van tevoren en als het correct wordt gedaan, kan het een saaie look veranderen in een die er aantrekkelijk uitziet. Voordat je in de wereld van haarstyling duikt, zijn er dingen die je moet doen om je haar voor te bereiden en eventuele schade te voorkomen. Hier zijn tips voor het voorbereiden van je haar.

• De eerste stap is om een ​​beetje een experiment te doen. Probeer een paar pruiken en verschillende stijlen uit. Misschien wil je ook een bloem aan het kapsel toevoegen. Experimenteer met de kleuren. Voor de zekerheid, style het gewoon op een natuurlijke manier.

• De tweede stap is het kopen van haarproducten van goede kwaliteit. Haarproducten zijn essentieel om het haar te beschermen. Koop niet zomaar een shampoo. Koop degene die uw stylist aanbeveelt. Het voorkomt schade aan je haar.

• De derde stap is om te leren hoe u het apparaat correct gebruikt. Veel stylisten raden bijvoorbeeld aan om het haar te wassen met warm water voordat je de shampoo aanbrengt. Het is omdat warm water het vuil uit het haar haalt. Gebruik de shampoo om het vuil te verwijderen en spoel het haar daarna uit.

• Zorg er bij het föhnen van het haar voor dat u het apparaat van de wortels naar de punten verplaatst. Dit is om het vuil te vermijden en om de haarpunten te bereiken.

• Om haargel of permanente golf aan te brengen, knijpt u gewoon de tube van het product door het mondstuk van de föhn.

• Als u koude krul in het haar wilt aanbrengen, scheidt u het haar in drie delen en blaast u vervolgens elk deel meerdere keren terwijl u het haar voorzichtig draait.

• Voor het plaatsen van valse extensions kunt u het mondstuk van het apparaat gebruiken om de extensions in de vorm van het natuurlijke haar te vormen.

• Bij het aanbrengen van tijdelijke extensions kunt u samen met de bonder een zeer kleine hoeveelheid lijm gebruiken om de extensions aan het natuurlijke haar te bevestigen.

• Voor het vlechten van natuurlijk haar kunt u het apparaat gebruiken om de vlechten te maken en vervolgens de strengen aan het natuurlijke haar te bevestigen.

• U kunt de föhn ook samen met de stijltang gebruiken om pruiken en haarstukken te maken.

• Als u een schaar wilt gebruiken om het haar te knippen, zorg er dan voor dat deze scherp is. Je moet voorzichtig zijn bij het gebruik van de stijltang om de vlechten te knippen.

• Aangezien natuurlijke haardrogers alleen goed werken op schoon haar, moet u ervoor zorgen dat u uw haar schoonmaakt voordat u het apparaat gebruikt.

• De instructies voor het gebruik van het apparaat zijn belangrijk. Zorg voor een variabele temperatuurinstelling, zodat je hem kunt regelen en oververhitting kunt voorkomen.

• Hoewel je zowel warm als koud water kunt gebruiken om het haar te föhnen, geven veel consumenten er de voorkeur aan alleen warm water te gebruiken. Dit komt vooral omdat het wassen van het haar met heet water de natuurlijke olie uit het haar kan halen. Als u echter bereid bent uw haar elke dag schoon te maken en/of agressieve haarproducten te gebruiken, is warm water geen probleem.

Zoals je kunt zien, zijn er verschillende manieren om je haar aan de lucht te drogen. Nu moet u kiezen welke methode voor u geschikt is. Omdat je haar belangrijk is, is het de extra moeite waard om de juiste oplossing voor je haarverzorging te vinden.

You may also like